Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2015
Kaatsmuseum
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< mei >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>         01 02 03
> 04 05 06 07 08 09 10
> 11 12 13 14 15 16 17
> 18 19 20 21 22 23 24
> 25 26 27 28 29 30 31



Agenda deze week:

Woensdag, mei 27
Evenement start om 10:00 Heren 55+ d.e.l.
Zaterdag, mei 30
Evenement start om 11:00 Dames eerste klasse d.e.l. + verl. ronde
Evenement start om 12:30 Heren eerste klasse d.e.l.
Evenement start om 12:30 Heren hoofdklasse d.e.l.
Evenement start om 11:00 Heren twedde klasse d.e.l.
Zondag, mei 31
Evenement start om 11:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:30 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Jongens d.e.l. + verl. afdeling
Evenement start om 10:00 Meisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Meisjes d.e.l. + verliezers afdeling
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Pupillenjongens d.e.l. + verl. afdeling
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Pupillenmeisjes d.e.l. + verl. afd.
Evenement start om 10:00 Schooljongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Schooljongens d.e.l. + verliezers afd.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Schoolmeisjes d.e.l. + verl. afdeling
Evenement start om 12:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 12:00 Welpen meisjes d.e.l. + verl. ronde



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Minnertsga prolongeert zege op bondspartij

Minnertsga prolongeert zege op bondspartij



Minnertsga met de kaatsers Chris Wassenaar, Hijlke Bruinsma en Hendrik Kootstra is maandag winnaar geworden van de traditionele bondpartij. In de finale werd OKK uit Bitgum met de kaatsers Johan van der Meulen, Kor Zittema en Tjisse Steenstra op 5-2 en 6-6 verslagen. Een ferme retourslag van Hijlke Bruinsma was voldoende voor de zege. Het werd dan wel viermaal zes gelijk maar Bitgum wekte nooit de indruk echt gevaarlijk te kunnen worden. Het venijn dat wel in de halve finale tegen Het Noorden aanwezig was ontbrak nu. (Foto: Henk Bootsma).

Chris Wassenaar: zeven maal winnaar bondspartij...!


Lees verder: Minnertsga prolongeert zege op bondspartij

 

Kweapraat (91)
Gepost op: Dinsdag 26 mei @ 11:07:21 (94 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Kweapraat


‘Goeie mannen, der ek wer efkes op út west?

No Sake, wy ha ús dit wykein beheind ta in besite oan de bűnspartij foar senioaren. Je soenen dan sizze de mannen ha in noflik en ręstich wykein hân. No Sake, wie dat mar sa. (Cartoon: Peter Vassilev).

 

Minnertsga prolongeert zege op bondspartij
Gepost op: Maandag 25 mei @ 18:34:48 (596 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Minnertsga met de kaatsers Chris Wassenaar, Hijlke Bruinsma en Hendrik Kootstra is maandag winnaar geworden van de traditionele bondpartij. In de finale werd OKK uit Bitgum met de kaatsers Johan van der Meulen, Kor Zittema en Tjisse Steenstra op 5-2 en 6-6 verslagen.

 

Partuur Larissa Smink wint in Ferwert
Gepost op: Zondag 24 mei @ 19:37:23 (104 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Larissa Smink (Makkum) en Jessie Rekker (Bolsward) zijn zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Trio Nieke Wateler wint in Jorwert
Gepost op: Zondag 24 mei @ 18:13:28 (333 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het partuur van Nieke Wateler, Feikje Bouwhuis en Marrit Zeinstra is zondag in Jorwert verrassend winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marrit Zeinstra, Feikje Bouwhuis en Nieke Wateler

 

Trio Piet Machiela wint in Reahűs
Gepost op: Zondag 24 mei @ 17:35:14 (376 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het trio Piet Machiela (Sint Jacobiparochie), Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga) en Peter Kwast (Harlingen) kwam in de kransen bij de 50+ wedstrijd door elkaar loten in Reahűs. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Piet Machiela, Peter Kwast en Tiede Boorsma

 

Partuur Anne Monfils wint in Wommels
Gepost op: Zondag 24 mei @ 11:10:45 (218 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Anne Monflis (Kimswerd), Marije Hellinga (Deinum) en Aluca Bouma (Grou) zijn zaterdag in Wommels winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.


 

Partuur Lobke Vlasbloem wint in Paesens
Gepost op: Zondag 24 mei @ 07:28:07 (217 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Lobke Vlasbloem (Makkum) en Roelie Kroondijk (Easterein) zijn zaterdag in Paesens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Noa Elzinga wint in Schalsum
Gepost op: Zaterdag 23 mei @ 18:29:37 (163 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Noa Elzinga (Bolsward) en Elske van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Schalsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-meisjes.

Vlnr: Elske van Straten en Noa Elzinga

 

Partuur Klaas Pier Folkertsma wint in Marsum
Gepost op: Zaterdag 23 mei @ 16:02:59 (359 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Klaas Pier Folkertsma (Wons), Jouke Vlasbloem (Makkum) en Robert Broeders (Ried) zijn zaterdag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Sietske Okkema wint in Sneek
Gepost op: Zaterdag 23 mei @ 15:50:57 (289 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Sietske Okkema (Easterein), Klasine Huistra (Reduzum) en Margriet Bakker (Easterlittens) pakten in Sneek de zege op de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. )Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Margriet Bakker, Klasine Huistra en Sietse Okkema

 

Partuur Pieter Jan Leijenaar wint in Goënga
Gepost op: Zaterdag 23 mei @ 15:47:57 (213 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) en Lucas Postma (Dronryp) zijn zaterdag in Goënga winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

Vlnr: Xander Nauta, Sytse Koree, Pieter Jan Leijenaar en Lucas Postma

 

Partuur Rick Minnesma wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 23 mei @ 15:46:16 (201 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Rick Minnesma (Dronryp) en Klaas Gerrit Meulenaar (Baard) zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

KV Het Noorden oppermachtig in Menaam
Gepost op: Zaterdag 23 mei @ 15:43:04 (518 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Kaatsvereniging Het Noorden met de kaatsers Enno Kingma, Rick Poortstra en Sjoerd de Jong is zaterdag in Menaam op de afdelingswedstrijd voor junioren met twee vingers in de neus als winnaar afgevlagd.

Enno Kingma wint ook in Menaam!

 

Lijst heren 50+ Reahűs-Turns
Gepost op: Donderdag 21 mei @ 16:30:57 (527 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2015


Kaatsvereniging Reahűs-Turns organiseert zondag een wedstrijd d.e.l. met verliezersronde voor de heren 50+.

 

Lijst dames eerste klasse Sneek
Gepost op: Donderdag 21 mei @ 16:15:20 (401 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2015


In Sneek is zaterdag een wedstrijd d.e.l. voor de dames eerste klasse.

 

Lijst junioren Menaam
Gepost op: Donderdag 21 mei @ 16:07:19 (499 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2015


In Menaam is zaterdag een afdelingswedstrijd voor junioren.

 

Lijst dames hoofdklasse Jorwert
Gepost op: Woensdag 20 mei @ 15:30:11 (584 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2015


Kaatsvereniging Hâld Moed organiseert zondag een d.e.l. -wedstrijd voor de dames hoofdklasse.

 

Ouder-Kind-Partij De Boppeslach
Gepost op: Woensdag 20 mei @ 06:18:54 (333 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2015


16 mei 2015..... begint met wel heel triest en koud weer 'smorgens vroeg, maar zoals het vaak is op de Hege Fjouwere......even voordat de wedstrijd begint, wint de zon het van de wolken en wordt het toch weer mooi weer. De wind was nog koud, maar de zon maakte veel goed. (Foto: Henk Bootsma).

 

Troch de lens fan fotograaf fan Henk Bootsma
Gepost op: Dinsdag 19 mei @ 19:18:35 (292 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2015


Eltse wike sjogge wy werom mei fotograaf Henk Bootsma fan Wommels. Henk makket al jierren de moaiste foto’s foar űnder oaren kaatsen.nl.

It waaide hurd op de Waaie

 

Bondspartij telt 59 parturen
Gepost op: Dinsdag 19 mei @ 18:01:18 (1045 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2015


Dinsdagavond is er geloot voor de komende bond voor senioren. (Foto: Henk Bootsma).

Sint Jacobiparochie: het te kloppen partuur!

 


   Websponsors
Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Frythermo vloerverwarming
Alfa Romeo Berlikum

   Nieuwsarchief
19 mei
Kweapraat (90)

18 mei
Sexbierum wint in eigen dorp

17 mei
Ilse Tuinenga wint in eigen dorp

Trio Marije van der Meer wint in Berltsum

Partuur Jan de Boer wint in Hallum

Tjisse Steenstra: kracht naar kruis

Partuur Larissa Smink wint in Huizum

Bauke Dijkstra wint ook in Arum

Trio Enno Kingma wint in Ysbrechtum

Partuur Jan Tymen Eisma wint bij de welpen-jongens

Menaam wint in Makkum

Partuur Eline van Dijkhuizen wint in Wolsum

Partuur Gerrit Winkel wint in Lollum

16 mei
Bauke Dijkstra koning Hidde Sijpersma partij

15 mei
Trio Piet de Groot wint in Heerenveen

14 mei
Lijst heren tweede klasse Ysbrechtum

Lijst heren eerste klasse Arum

Lijst dames eerste klasse Berltsum

Lijst heren eerste klasse Berltsum

Lijst heren tweede klasse Lollum


Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2015
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20